KONTAKT

BELLOU

Tereza Blažková


Adresa sídla: Pražského 662/38, 152 00 Praha 5

Adresa provozovny: Kosmonautů 4151, 430 01 Chomutov

email: eshop@bellou.cz

IČO: 09955038

Fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku RZP 144018900

 


O NÁS

Jsme česká rodinná značka, kterou založily tři sestry Alex, Tea a Tereza. Výrobky samy navrhujeme, vyrábíme a následně i prodáváme.
 

Na veškeré naše produkty používáme výhradně BIO a ECO materiály, jako je bio bavlna a bambusové vlákno. Na produkty využijeme každý kousek materiálu.
 

Produkty jsou lokální. Veškerá výroba, od návrhu designu až po konečný výrobek probíhá v České republice.

 


POUŽÍVANÉ MATERIÁLY

Upřednostňujeme udržitelnost. Při vytváření produktů využíváme každý kousek materiálu, ať už zbylé kousky mušelínu na ouška králíčků u muchláčků nebo vatelín, kterým plníme zavinovačky. Materiál, se kterým už nic nevymyslíme předáváme do školek nebo do odoborných učilišť, kde ještě poslouží. 

Naší vizí je, aby vám produkty Bellou vydržely co nejdéle a Vaše miminko se cítilo pohodlně. Proto dbáme na výběr těch nejlepších látek. 

Mušelín obsahující certifikovanou 100% organickou bavlnu. Jeho nejlepší vlastností je, že je jemnější čím víc ho používáte a perete. Díky tomu je udržitelný, protože jeho vlastnosti se používáním zlepšují.

Bio bambusová viskóza, je vhodným materiálem hlavně k doplňkům při koupání (houbičky na mytí miminka, župánky,..). Skvěle sají a zároveň jsou velmi příjemné na dotek.

Úplet z organické bavlny, ten používáme především na oblečení, protože je doplněn o pružný elastan a miminko se díky tomu cítí pohodlně.


NAPSALI O NÁS

Czechdesign

NEWTON TODAY

                       

Košík neobsahuje žádné položky zboží